Zabawa karnawałowa, kl. 0 - 3

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
JAK CO ROKU W KARNAWALE!
          Bal karnawałowy dla  najmłodszych uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
          6 lutego sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami zachęcała do szampańskiej zabawy   uczniów klas 0-III.
          Najmłodsi uczestnicy szkolnej zabawy karnawałowej bawili się znakomicie. Barwne postacie Spidermanów, piratów, rycerzy, diabłów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, wróżek, księżniczek, motyli i przeróżnych stworzeń i dziwadeł wypełniały po brzegi salę gimnastyczną.. Karnawałową atmosferę podkreśliły popularne muzyczne hity, w rytm których roztańczyły się wszystkie dzieci. Młodsi i starsi wspólnie spędzili czas na szkolnej zabawie i trzeba przyznać, że bawili się świetnie! Tańce i zabawy integracyjne dodatkowo urozmaiciły ostatkowe szaleństwo, do którego dołączyli także nauczyciele.  Co tu dużo mówić! Najlepiej  pogodny nastrój tej imprezy oddają zdjęcia. Odsyłamy więc wszystkich do naszej fotograficznej galerii!
A kolejny bal karnawałowy już za rok!

Joanna Gontkiewicz