Walentynki

Zwyczaje walentynkowe na dobre zakorzeniły się w naszej szkole. Samorząd Uczniowski jak co roku zatroszczył się o wszystkich uczniów zauroczonych magią tego dnia.
Każdy miał możliwość przesłać wybranej osobie własnoręcznie wykonaną kartkę - walentynkę z wyrazami przyjaźni, koleżeństwa bądź miłości. W piętek 9 lutego tuż przed feriami rozdano pocztę walentynkową. Cieszymy się, że tak wielu uczniów i nauczycieli zostało obdarowanych pięknymi kartkami, najczęściej w kształcie serca, z wieloma miłymi i ciepłymi słowami. Poczta Walentynowa cieszyła się dużą popularnością.
          Mamy nadzieję, że tak samo będziemy świętować za rok!

Joanna  Gontkiewicz