ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Tradycją naszej szkoły stało się, że 14 października - Dzień Edukacji Narodowej to również uroczysty moment ślubowania klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego Pierwszoklasiści z kl. Ia i Ib pod czujnym okiem swoich wychowawczyń: p. B. Zawadzkiej oraz p. A. Knapik długo przygotowywali się na tę chwilę. Pierwszoklasiści dali pokaz swoich umiejętności i z odwagą zaprezentowali program artystyczny: wzorowo wyrecytowali wiersze, głośno i radośnie zaśpiewali piosenki o szkole, a następnie z pełną odpowiedzialnością złożyli przysięgę na sztandar szkoły. Pani dyrektor D. Nowak nie miała najmniejszych wątpliwości, gdy dotykając ramion dzieci, z dumą przyjmowała ich do grona uczniów naszej szkoły.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a Pierwszoklasistom życzymy, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im niezapomnianych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i nauczycieli.

Joanna Gontkiewicz