UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Witaj szkoło!!!

Wprawdzie skończyły się wakacje i pora wrócić do szkolnych obowiązków, ale jednocześnie oznacza to radość z ponownego spotkania z kolegami.
Przed nami kolejny rok szkolny pełen nowych wyzwań, pracy i intensywnej nauki. To również czas realizowania pasji i zainteresowań, rodzenia się przyjaźni oraz zdobywania umiejętności, jakże ważnych w przyszłości.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu własnych charakterów.

Rodzicom życzymy spełnienia nadziei i oczekiwań pokładanych w swoich dzieciach, aby z wywiadówek przynosili Państwo same dobre wiadomości.

Niech dla wszystkich będzie to dobry rok pełen małych i wielkich sukcesów.

Joanna Gontkiewicz