POWITANIE JESIENI

Co prawda kalendarzową jesień mamy już od kilkunastu dni, ale w niczym nie przeszkodziło to uczniom klasy IIIa i IIIb, którzy postanowili uroczyście powitać nową porę roku. Z tej okazji 19 października wystawili przedstawienie pt. „Jesień i jej synowie” na które zaprosili swoich młodszych kolegów z klas I, II oraz oddziału przedszkolnego.

Częste i czasami żmudne próby dały efekt, bo udało się wszystko: pięknie wyrecytowane wiersze, głośno zaśpiewane piosenki i radosny, dziecięcy taniec. Całości dopełniła malownicza dekoracja i barwne, jesienne stroje przygotowane przez Rodziców. Niemały wysiłek i ogrom pracy trzecioklasistów został doceniony przez widzów, o czym mogą świadczyć gromkie brawa. Było kolorowo, klimatycznie i wyjątkowo, a magia jesieni porwała każdego.
          Po występie każda klasa udała sie do swojej sali, gdzie czekał juz na nich smaczny, "ziemniaczany" poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych Rodziców.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny teatralne występy naszych uczniów!

Joanna Gontkiewicz