Kochamy Was Babciu i Dziadziusiu!

Spośród wielu ważnych uroczystości w kalendarzu roku szkolnego, to jedno jest dla naszej społeczności szkolnej szczególnie wyjątkowe. Spotkanie z ukochanymi  Babciami i Dziadziusiami jest mocno wyczekiwane przez uczniów klas 0-III. I słusznie, bo właśnie w Dzień Babci i Dziadziusia możemy w sposób wyjątkowy przekazać najbliższym wszystkie gorące uczucia, którymi ich obdarzamy.
          Cieszymy się, że  i tym razem zaproszeni czcigodni goście jak zawsze licznie zjawili się by wziąć udział w obchodach swego święta.
          19 stycznia sala gimnastyczna wypełniła się wyjątkowymi gośćmi. Babcie i Dziadziusiowie  mieli okazję obejrzeć przygotowany na ich cześć występ artystyczny, w którym udział wzięli najmłodsi uczniowie. Mali artyści pragnęli podarować najbliższym chwilę magicznych życzeń. Wiersze przeplatane piosenkami w ich wykonaniu wywołały niemałe wzruszenie.
          Życzenia - wyśpiewane i wytańczone - zakończyły część artystyczną i pozwoliły podążyć z własnoręcznie wykonanymi upominkami do swoich najbliższych. Chwile spędzone razem okazały się najcenniejszym prezentem podarowanym w tym dniu, bo bogatym w radość i szczere wzruszenie. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno wnuków jak i dziadków.

Wszystkim Babciom i  Dziadziusiom  jeszcze raz życzymy zdrowia, pomyślności i dużo radości!
Niech nam żyją długi czas i zawsze kochają nas!

Joanna Gontkiewicz
Klasy 1a i 1b