Bezpieczne ferie

Zaryzykuję stwierdzenia, że ferie to po wakacjach  ulubiony czas wszystkich uczniów. Należy jednak pamiętać, aby w eksplozji radości nie zapomnieć o tym, co powinno być dla nas wszystkich najważniejsze - BEZPIECZEŃSTWIE. Z tego też powodu 8 lutego odbyło się w naszej szkole spotkanie najmłodszych uczniów z pedagogiem szkolnym. Pani K. Blak przedstawiła zasady bezpiecznego zachowania się na stokach, lodowiskach i innych miejscach zimowych zabaw. Zwróciła szczególną uwagę na poruszanie się po drodze i przestrzegła przed nieznajomymi.
          Nie pozostaje nam nic innego jak wiedzę teoretyczną przełożyć na praktykę i oczywiście życzyć wszystkim udanych i białych ferii. Oby wszyscy zdrowi i zadowoleni wrócili do szkoły z nową porcją energii, która musi wystarczyć, aż do wakacji!

Joanna Gontkiewicz