ANDRZEJKI

Koniec listopada to czas andrzejek. A jeśli andrzejki to tradycyjnie już wróżby, zabawa i swawole. Nie inaczej było i tym razem. 29 listopada klasy młodsze 0 - III Szkoły Podstawowej obchodziły swoje andrzejkowe święto. Najpierw nasze sale lekcyjne odwiedziły wróżki, które przepowiadały naszym najmłodszym najbliższą przyszłość. Za pomocą butów, magicznych szkatułek,  szczęśliwych liczb z kostki, serduszek z imionami, a także innych tajemniczych przedmiotów wróżyły czy spełnią się najskrytsze marzenia dzieci.
          Następnie uczniowie udali się na salę gimnastyczną, gdzie  bawili się  wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki. Tańcom nie było końca.  Całość spotkania umilił przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.
          Ciekawe, czy przepowiedziana przyszłość przełoży się na rzeczywistość?

Joanna Gontkiewicz