WIZYTA POLICJANTÓW
          W naszej szkole bardzo dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa uczniów oraz ich edukacji w tym kierunku. Z tego powodu 24 października odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami policji.
          Policjanci rozmawiali z uczniami o bezpiecznym poruszaniu się po drogach. Podkreślali jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze i przypomnieli jak należy się zachować, gdy zaczepi nas obca osoba.
          Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań.
          Dzięki takim spotkaniom Policjanci będą kojarzyli się uczniom, jako osoby, których nie należy się bać i do których zawsze i w każdej sytuacji można się zwrócić o pomoc.