Dzień Babci i Dziadka
          Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 19 stycznia 2018r. o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
          Zaproszeni dziadkowie bardzo licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i  herbaty, a dzieci  wspaniały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła Pani Kierownik Anna Lipiec, która serdecznie przywitała przybyłych gości i złożyła  życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W  pięknie udekorowanej sali dzieci pod kierunkiem wychowawczyń przedstawiły wzruszający i program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne z hip-hopu.  Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami uroczystości. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.