INFORMACJE DOTYCZ丘E PRZYJ犴IA DZIECKA DO ODDZIAΣ PRZEDSZKOLNEGO I KLASY 1

Regulamin rekrutacji uczni闚 do Szko造 Podstawowej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Modlnicy oraz  Szko造 Filialnej w Modlniczce (docx)

Regulamin rekrutacji uczni闚 do Szko造 Podstawowej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Modlnicy oraz  Szko造 Filialnej w Modlniczce (pdf)

Karta zg這szenia dziecka do klasy pierwszej Szko造 Podstawowej im. w. Stanis豉wa Kostki w Modlnicy / Modlniczce na rok szkolny 2016/2017 (docx)

Karta zg這szenia dziecka do klasy pierwszej Szko造 Podstawowej im. w. Stanis豉wa Kostki w Modlnicy / Modlniczce na rok szkolny 2016/2017 (pdf)

Potwierdzenie woli przyj璚ia dziecka do Szko造 Podstawowej (docx)

Potwierdzenie woli przyj璚ia dziecka do Szko造 Podstawowej (pdf)

Post瘼owania rekrutacyjne do Oddzia逝 Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Modlnicy i Modlniczce (docx)

Post瘼owania rekrutacyjne do Oddzia逝 Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Modlnicy i Modlniczce (pdf)

Potwierdzenie woli przyj璚ia dziecka do Oddzia逝 Przedszkolnego (docx)

Potwierdzenie woli przyj璚ia dziecka do Oddzia逝 Przedszkolnego (pdf)

Wniosek o przyj璚ie dziecka do Oddzia逝 Przedszkolnego zorganizowanego w Szkole Podstawowej im. w. Stanis豉wa Kostki w Modlnicy / Modlniczce (docx)

Wniosek o przyj璚ie dziecka do Oddzia逝 Przedszkolnego zorganizowanego w Szkole Podstawowej im. w. Stanis豉wa Kostki w Modlnicy / Modlniczce (pdf)

Owiadczenie (docx)

Owiadczenie (pdf)