Olimpiada Sportowa w Warszawie
          W sobotę 9.12.2017 r. grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w Olimpiadzie Sportowej,  która odbyła się w Warszawie.  Było to wydarzenie mające na celu integrację dzieci zdrowych oraz niepełnosprawnych i chorych. W Warszawie spotkało się prawie 100 uczniów z kilku miast Polski, m. in. Wrocławia, Poznania, Mińska Mazowieckiego i Krakowa. Dzieci brały udział w wielu konkurencjach i zabawach sportowych. Mogły wykazać się szybkością, zwinnością i sprytem. Po zmaganiach sportowych był czas na obiad i relaks, a nawet na malowanie twarzy i tatuaże! Jedną z atrakcji tego dnia był pokaz akrobacji rowerowych w wykonaniu Piotra Bielaka. Wszyscy byli pod wrażeniem jego umiejętności. Na koniec olimpiady uczniowie otrzymali medale, dyplomy oraz wspaniałe nagrody.
          Wydarzenie to pokazało nam, że mimo iż każdy jest inny, możemy się razem świetnie bawić i pomagać sobie nawzajem, a integracja jest piękną sprawą.

Agnieszka  Kraska