Mam Talent
          W naszej szkole odbył się szkolny konkurs 'Mam talent'. Zaprezentowali się wszyscy chętni uczniowie, którzy oczarowali swoimi występami jury i zgromadzoną w sali publiczność. Co chwilę słychać było gromkie brawa i zachęcające okrzyki. Każda klasa reprezentowana była przez wybrane w eliminacjach grupy lub osoby.
Przed naszymi oczami, pląsając, przesuwali się tancerze, grający perkusiści wybijali skoczny rytm, wokalistki i wokaliści czarowali wyjątkowymi głosami. W świat interesujących melodii wprowadził nas pewien młody akordeonista, a wygimnastykowane ciało występującej akrobatki wprawiło wszystkich w zdumienie. Nie można zapomnieć również o pysznym cieście - prawdziwym kulinarnym talencie oraz zakręconej jeździe na rolkach zaprezentowanej przez jedną z uczennic. Słowem - moc rozrywek w tak krótkim czasie wywołała uśmiech na każdej buzi!

Po burzliwych narach jury wyłoniło najlepszych:

I miejsce - Julia Jawor
II miejsce - Grzegorz Figiel