PLAN IMPREZ, SPOTKAŃ I KONKURSÓW DLA KLAS 0 - III

HASŁO PRZEWODNIE "WIELKA WIEŚ MOJA MAŁA OJCZYZNA"

 
MIESIĄC NAZWA FORMA ODPOWIEDZIALNI
IX 1. Bezpiecznie w drodze do szkoły

2. Powitanie jesieni

3. Pasowanie na czytelnika

Dzień Patrona

1. Spotkanie

2. Dzień aktywności

3. Apel

 

1. A. Knapik

2. E. Kot, J. Gontkiewicz

3. B. Czajowska

 

X 1. Ślubowanie klasy I

2. Poznajemy naszą gminę

3. Ciekawe miejsca w naszej gminie

Dzień Edukacji Narodowej

1. Impreza

2. Dzień aktywności

3. Konkurs plastyczny

 

1. A. Knapik, B. Zawadzka

2. I. Baran

3. A. Pabian, B. Kozień

 

XI 1. I Ty możesz zostać św. Mikołajem

2. Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

3. Legendy znane i nieznane

4. Andrzejki

Święto Niepodległości

1. Zbiórka charytatywna

2. Dzień aktywności

3. Akcja czytelnicza

4. Impreza

 

1. B. Skrzyniowska, A. Wytrwał

2. K. Blak, B. Czajowska

3. Wychowawcy

4. Wychowawcy

 

XII 1. Spotkanie z Mikołajem

2. Kartka Świąteczna

3. Klasowa Wigilia

Poranek z okazji Świąt Bożego Narodzenia

1. Impreza

2. Konkurs plastyczny

3. Spotkanie klasowe

 

1. I. Baran, P. Gietka

2. A. Pabian, B. Kozień

3. Wychowawcy klas

I 1. Dzień Babci i Dziadka

2. Zabawa karnawałowa

3. Album - zabytki naszej gminy

1. Impreza

2. Impreza

3. Konkurs plastyczny

1. Wychowawcy

2. Wychowawcy

3. A. Pabian, B. Kozień

II 1. Bezpieczne ferie

2. III Gminny Konkurs Recytatorski

1. Dzień aktywności

2. Impreza

1. P. Maciejaszek, K. Bąk, K. Blak

2. B. Zawadzka, B. Skrzyniowska

III 1. Przegląd Szkolnych Grup Tanecznych

2. Powitanie wiosny

3. Ekologiczna gmina

1. Impreza

2. Dzień aktywności

3. Konkurs plastyczny

1. I. Baran, A. Knapik, J. Gontkiewicz

2. B. Skrzyniowska, A. Wytrwał

3. B. Kozień, A. Pabian

IV 1. Dziękujemy Służbie Zdrowia

2. Wielkanocny stół

3. Dbamy o naszą gminę

4. Najciekawsze legendy

1. Wizyta w Przychodni Zdrowia

2. Poranek wielkanocny

3. Dzień aktywności

4. Konkurs plastyczny

1. J. Gontkiewicz

2. I. Baran, P. Gietka

3. P. Maciejaszek, K. Bąk

4. Wychowawcy świetlicy

V 1. Dla strażaków

2. V Gminny Konkurs "Potyczki z ortografią"

3. Moja rodzina

1. Wizyta w OSP

2. Impreza

3. Konkurs plastyczny

1. A. Knapik, B. Zawadzka

2. E. Kot, P. Gietka

3. Wychowawcy świetlicy

VI 1. Dzień Dziecka

2. Gmina Wielka Wieś - moja mała ojczyzna

3. Dzień Rodziny

4. Zakończenie roku szkolnego

1. Dzień aktywności

2. Konkurs wiedzy

3. Impreza

4. Akademia

1. Młodzieżowa Rada Gminy

2. E. Kot

3. Wychowawcy klas

4. E. Kot, J. Gontkiewicz

Działania cykliczne:

- cotygodniowe czytanie uczniom;

- poznanie legend związanych z naszym regionem;

- zbiór zakrętek dla Emilki, zbieranie baterii i pustych opakowań po kleju;

- organizowanie wycieczek nawiązujących do hasła przewodniego;

- organizowanie pomocy koleżeńskiej – starsi dla młodszych;

- udział w konkursach zewnętrznych np. Świetlik, Kangur, Olimpusek, konkursy organizowane przez Domy Kultury;

- organizowanie pomocy w ramach „szlachetnej paczki”, zbiórki karmy dla zwierząt, współpraca z Alma Spey, PCK