ZNAM ZASADY RUCHU DROGOWEGO
      23.09 w piątek w zerówkach odbył się klasowy konkurs o bezpieczeństwie na drodze. Uczniowie rywalizowali między sobą w 4-6 osobowych zespołach, w czterech konkurencjach. Na początek konkursu uczniowie śpiewali piosenkę i recytowali wiersz o zasadach poruszania się po drodze. Druga konkurencja sprawdzała znajomość numerów alarmowych, a trzecia znaków drogowych. Ostatnim zadaniem było wykonanie pracy plastycznej. Każda konkurencja przyniosła uczniom wiele emocji. Jednak najwięcej radości przysporzyła uczniom nagroda: złote odznaki i smaczny poczęstunek. Wszystkim zerówkowiczom gratulujemy wiedzy, która na pewno przyda im się w przyszłości. Oby jak najwięcej takich miłych chwil wśród naszych najmłodszych!