Zabawa walentynkowa
          20.02 w naszej szkole odbyła się zabawa walentynkowa dla klas 4-6.

Imprezę rozpoczęliśmy od pokazu mody walentynkowo - karnawałowej. Uczniowie i uczennice biorący udział w konkursie mieli za zadanie samodzielnie doszyć elementy walentynkowe lub pasujące na bal, wykonać elementy ozdobne lub dodatkowo ozdobić własne stroje. Efekt przygotowanych ubrań przerósł oczekiwania Samorządu Uczniowskiego. Zrobiły one na wszystkich uczestnikach zabawy ogromne wrażenie!
Wyróżniono:
1. Kamila Wojtonia
2. Kingę Jasińską
3. Wiktorię Kozień
4. Oliwię Szumiec
5. Nikolę Wojtaszek
6. Julię Jasińską.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom pogratulowano i rozdano nagrody. Po konkursie tańce i dedykacje dla koleżanek i kolegów urozmaicały różne zabawy i konkurencje. Taniec w parach na gazecie, wspólne tworzenie tanecznego węża, czy poszukiwanie różnych przedmiotów sprawiły wszystkim dużo radości i wprawiły w świetne nastroje :-)
Po tych wszystkich atrakcjach trudno było na drugi dzień wrócić do rzeczywistości szkolnej!