SNOW WHITE
          SNOW WHITE- Kolejne przedstawienie w języku angielskim !

Uczniowie klas IVA, IVB nie tylko wspaniale mówią po angielsku, ale też śpiewają piosenki i .. wystawiają przedstawienia! 21 marca 2017r uczniowie Szkoły Podstawowej  pokazali swój najnowszy spektakl pt. „Snow White”- zachwycając publiczność pięknymi kostiumami i przygotowaniem do występu na scenie.  Historia Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków spodobała się publiczności, która nagrodziła aktorów brawami. Uczniowie nie tylko rozmawiali ze sobą na scenie, ale również zaśpiewali cztery piosenki. Cieszymy się, że młodzi aktorzy w tak kreatywny sposób przywitali WIOSNĘ!
Czekamy z niecierpliwością na kolejne występy !

Tekst : Paulina Osika