Samorząd Uczniowski
          W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski w naszej szkole zaczął prężnie działać już od samego początku. We wrześniu rozpoczęliśmy akcję "Szczęśliwy numerek" i "Szczęśliwy kolor". Zbieramy także zakrętki na cel dobroczynny - pomoc chorej osobie. Trwa również konkurs czystości - w szranki stanęły wszystkie klasy.

W listopadzie rozpoczynamy zbiórkę karmy i koców do schroniska.

We wrześniu rozpoczęliśmy również konkurs na najlepiej wyhodowaną roślinę - "Od pestki do cytryny". Każda klasa musi samodzielnie dbać o swoją roślinkę. Wyniki w maju, w drugim semestrze, wtedy będziemy mogli wyłonić klasę zwycięzców, porównując wyniki całorocznej opieki.

W pażdzierniku rozpoczęliśmy również zapisy na wolontariat dla uczniów z klas 4 - 6.
Wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej wybraliśmy dzieci, z którymi chętni uczniowie z klas 4 - 6 będą ciekawie spędzali czas i dla których organizować będziemy rozmaite zajęcia.
Pierwsze relacje z naszej działalności już wkrótce!