Szkolne wybory miss i mistera SP klas 4-6
          21 marca odbyły się w naszej szkole wybory miss i mistera SP klas 4-6. Chętni uczniowie i uczennice z każdej klasy zmierzyli się w różnych konkurencjach, m. in zaprezentowali taniec do wybranej piosenki, w ciekawy sposób starali się przedstawić siebie oraz wykonywali zabawne zadania na czas.
Miss szkoły podstawowej okazała się Oliwia Szumiec z 4b, a misterem Nikodem Szumiec z 5b.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy, a publiczności dziękujemy za entuzjastyczny doping!

Beata Jaworska - Jurzyk
                                                                                                                                       Martyna Rachwał