Wycieczka do Teatru "Koziołek Matołek"
          10. 04. 2017r. dzieci uczęszczające do zerówek wybrały się na wycieczkę do Teatru Współczesnego na przedstawienie pt. „Koziołek Matołek”. Była to lekka i dowcipna inscenizacja przygód słynnego Koziołka Matołka oparta na motywach kultowych historyjek. Sympatyczny Koziołek wyruszył w niezwykłą podróż do Pacanowa, przeżywając przy tym niezliczoną ilość niebezpiecznych i emocjonujących przygód. W zabawnej wyprawie towarzyszyło mu wiele bajkowych postaci, takich jak: Agent Kruk, Lisek Chytrusek, Czerwony Kapturek i Wilk, Kopciuszek i Książę ze zgubionym pantofelkiem, Królewna Śnieżka czy wreszcie Piękna Kózka, które pomogą naszemu łatwowiernemu bohaterowi wyjść cało z licznych opresji, pokazując mu przy tym wartość prawdziwej przyjaźni.
          Było to niezwykle kolorowe i radosne widowisko z pomysłową scenografią, oryginalnymi maskami i rytmicznymi piosenkami.
          Po przedstawieniu dzieci uczestniczyły w warsztatach teatralnych, podczas których mogły poznać ciężką pracę aktora.