Karta rowerowa
          W dniach 31 maja i 7 czerwca 2017 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Modlnicy po raz kolejny odbył się egzamin teoretyczny i praktyczny na kartę rowerową. Egzamin został zorganizowany i przeprowadzony przez panią mgr inż. Dominikę Dąbrowską, która ukończyła specjalistyczne przeszkolenie z zakresu ruchu drogowego dla nauczycieli egzaminujących dzieci na kartę rowerową w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krakowie. Egzamin na kartę rowerową złożyli uczniowie obu klas czwartych. Po wielu zmaganiach uczniowie z uśmiechem na twarzy i ogromną radością dziękowali po pomyślnie zdanym egzaminie, a 21 czerwca otrzymali swoje pierwsze prawo jazdy! Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy.