Kartki dla Seniorów
          Przez ostatnie dwa tygodnie stycznia uczniowie z klas 4-6 oraz klas 0-3, pod opieką pani Agnieszki Knapik, wykonywali kartki okolicznościowe dla seniorów z naszej gminy. Jest to jeden z pomysłów Samorządu Uczniowskiego na styczeń.
Kartki były specjalnie przygotowywane na uroczystość odbywającą się w Modlnicy i Czajowicach z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.
Część laurek uczniowie i uczennice wykonali w domu, część na lekcjach wychowawczych.
Dziękujemy za piękne prace plastyczne, które na pewno uprzyjemnią ten szczególny dzień seniorom z naszej gminy!

Tekst Martyna Rachwał