GRAJ W ZIELONE
        W dniu 11 września w godzinach popołudniowych na terenie naszej gminy odbył się piknik rodzinny na pożegnanie lata "Graj w zielone". Tuż przy budynku urzędu gminy pojawiło się wielu mieszkańców, aby świętować zakończenie lata. Wśród różnych atrakcji były także występy uczniów z naszej szkoły. Jak zawsze występy cieszyły się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród widowni. Występowali następujący uczniowie: Michał Dąbrowski z klasy 5a wspaniale zagrał na akordeonie piosenkę Neapolitańską. Z kolei Amelia Szczembara i Barbara Kupiec pięknie zaśpiewały swoje piosenk irozsławiając imię naszej szkoły. Występy wspomagał i koordynował pan Dariusz Konieczkowicz wraz z panią Dominiką Dąbrowską.