Międzynarodowy Dzień Życzliwości
          Międzynarodowy Dzień Życzliwości przypada na Dzień 21.11. w tym roku obchodziliśmy go w szkole podstawowej,w klasach 0-6.
          Samorząd uczniowski we współpracy z panią pedagog Katarzyną Blak z samego rana serdecznie witał każdego wchodzącego do szkoły ucznia i uczennicę, i przyklejał uśmiechniętą buzię.
Później na uczniowie mogli na każdej przerwie napisać na karteczkach swoim przyjaciołom i znajomym serdeczne życzenia, pozdrowienia, miłe wyznania i przypiąć je na Tablicy Życzliwości na parterze.
W mgnieniu oka przygotowana przez uczennice z samorządu uczniowskiego kolorowa plansza, zapełniła się wieloma karteczkami z wypisanymi na nich pozdrowieniami.
Na długiej przerwie Pani Blak robiła wszystkim chętnym przyjazne, uśmiechnięte zdjęcia z przyjaciółmi. Niebawem zostanie wybrane 'Najbardziej uśmiechnięte zdjęcie' spośród całej szkoły podstawowej.

Tego dnia byliśmy dla siebie jeszcze bardziej życzliwi niż zwykle! Dziękujemy wszystkim uśmiechniętym osobom! :-)