Dzień Języka Angielskiego
          14 czerwca 2017r. obchodziliśmy w naszej szkole  DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Uczniowie uczęszczający na zajęcia teatralne (kl.4AB) oraz uczniowie klasy 5 przygotowali wspaniałe wydarzenie- zebrani na sali gimnastycznej nauczyciele i uczniowie zobaczyli dwa przedstawienia, usłyszeli piosenki, dialogi, monologi i ...
          Zacznijmy jednak od początku. Narratorzy powitali zgromadzoną publiczność i przedstawili plan wydarzenia. Następnie, uczniowie wystawili przedstawienie Ugly duckling - w rolę główną wcieliła się  uczennica klasy IVB. Wysłuchaliśmy również dialogi przygotowane przez uczniów klas czwartych i piątych. Rozmawiano o zainteresowaniach, sposobach spędzania czasu wolnego a także o preferencjach kulinarnych. Aktorzy zaprosi nas na spektakl pt. Sleeping Beauty. Owacji nie było końca! Julia Jawor i Szymon Kaczorowski, uczniowie klasy VB zaśpiewali wybrane przez siebie piosenki anglojęzyczne. Mieliśmy okazję wysłuchać śpiewu klasy IVA/B.

Kolejny DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO JUŻ ZA ROK!  ZAPRASZAMY!