Szkoła Demokracji
          W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie z Samorządu Uczniowskiego biorą udział w ogólnopolskiej akcji Szkoła Demokracji.
Cały pierwszy semestr wypełnialiśmy wiele obszarów koniecznych do przyznania certyfikatu Szkoły Demokracji.
Do tej pory udało nam się wypełnić połowę z nich:
1. Działania uczniów
2. Wybory SU
3. Komunikacja i media
4. Diagnoza
5. Otwarta szkoła.

Kosztowały one sporo pracy zwłaszcza czworo uczniów. Oto oni:
Angelika Wojtaszek
Nikola Wojtaszek
Grzegorz Figiel
Zofia Kowalik

Wszystko to z opieką i wsparciem pani Martyny Rachwał.

Projekt wiąże się z badaniem różnych obszarów funkcjonowania naszej szkoły. Niejednokrotnie musieliśmy udokumentować naszą pracę dodatkowymi materiałami multimedialnymi, co wiązało z przeprowadzanymi przez nas wywiadami lub zebraniami.

Na razie radzimy sobie świetnie w tym ogólnopolskim programie - mamy akceptację naszego mentora dotyczącą stopniowo wypełnianych przez nas obszarów Szkoły Demokracji.
Trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy nie stracili energii do jeszcze większego działania!