Jak powstają bombki?
          Dnia 16 grudnia dzieci z zerówek wybrały się na wycieczkę do fabryki ozdób choinkowych ARMAR w Bęble. Dzieci uczestniczyły w warsztatach malowania szklanych ozdób przeprowadzanych w terenie zakładu.  Na początku zapoznały się ze sposobami dekoracji ozdób, aby następnie móc samodzielne malować i ozdabiać bombki choinkowe. Wszystkie ozdobione przez dzieci bombki zostały wysuszone i starannie zapakowane przez pracowników fabryki, dzięki temu każdy mógł zabrać swoje dzieło do domu i powiesić na choince. Dzieci zobaczyły również film pokazujący etapy powstawania szklanych ozdób oraz zwiedziały zakład, oglądając etapy produkcji bombek. Warsztaty zakończyły się wizytą w sklepie firmowym, gdzie każdy podziwiał pięknie wykonane ozdoby.