Bezpiecznie przy szkole
          Stowarzyszenie „Nowoczesna Gmina Wielka Wieś” we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Krakowie, Komisariatem Policji w Zielonkach i GOPS w Wielkiej Wsi realizuje projekt „Bezpiecznie przy szkole”. Celem akcji jest uwrażliwienie kierowców na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, szczególnie w okolicach szkół i przy przejściach dla pieszych.

Tym razem w akcji uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, ucharakteryzowani na ofiary wypadków drogowych wręczali kwaśne cytryny kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną  prędkość. Natomiast  na wzorowych kierowców czekały zapachowe zawieszki do samochodu.

Cała akcja został przeprowadzona dzięki wsparciu funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Zielonkach, przedstawiciela GOPS-u, nauczycieli oraz pana Krzysztofa Wołosa - zastępcy wójta Gminy Wielka Wieś.