Andrzejki
          W piątek odbyła się w naszej szkole impreza andrzejkowa dla klas 4-6. Przed zabawą uczniowie poświęcili dużo czasu, aby zabawa mogła być jeszcze lepsza, niż rok temu.
Chętne osoby wykonały przed imprezą ozdoby i dekoracje andrzejkowe. Powstały srebrne klucze, gwiazdy i złote księżyce, a także czarne koty, nietoperze i pająki. Zakupione serpentyny i świeczki zapewniły niesamowity klimat wróżbom.

W jednej z sal uczniowie i uczennice, wcielając się wróżki i wróżbitów, przewidywali przyszłość. Można było poznać imię swojej wymarzonej miłości, przebijając kartonowe serce z imionami dziewcząt i chłopców. Na chętnych czekało mnóstwo balonów z wróżbami wewnątrz. Było również wróżenie z ręki, chińskie wróżby, przepowiednie schowane w słodkich wypiekach, magiczne kostki oraz cały ogrom innych, równie ciekawych wróżb!

W drugiej sali, przyozdobionej andrzejkowymi ozdobami, uczniowie świetnie się bawili, tańcząc w rytmie ulubionej muzyki, i składając równocześnie dedykacje wybranym osobom. Zabawa trwała w najlepsze, kursy nagle okazało się, że..nadeszła 18. i trzeba było wracać do domu..