W Krainie Aniołków
          Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekamy wszyscy. To czas, kiedy jednoczymy się przy wigilijnym stole i składamy sobie  życzenia płynące z głębi serca.

          W tym roku 22 grudnia klasy szkoły podstawowej wzięły udział w apelu świątecznym, na którym klasa Ob przedstawiła krótki program artystyczny pt: „W Krainie Aniołków”. Cała scena została zamieniona w wielką chmurkę, na której grzecznie siedziały aniołki, przygotowujące się do świąt. Aniołki recytowały, tańczyły oraz pięknie śpiewały. W trakcie uroczystości nie zabrakło humorystycznych i wesołych akcentów. Jednak pamiętano również o tym, by pokazać wszystkim zgromadzonym, jakie jest właściwie znaczenie tych pięknych świąt. Występ uświetniło wykonanie kolęd przez dwóch uczniów: Mikołaja i  Michała, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.

          Po świątecznych życzeniach złożonych przez Panią Dyrektor Małgorzatę Rusek - radosnych przeżyć,  rodzinnego ciepła, miłości i dobra oraz daru dzielenia się z innymi tym co najlepsze; wszyscy przeszli do sal lekcyjnych na uroczyste Wigilie Klasowe.