LITTLE RED RIDING HOOD
          Uczniowie klas IVA,IVB bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach teatralnych - prowadzonych w języku angielskim. Wspólne czytanie scenariuszy, śpiewanie piosenek, ćwiczenie poprawnej wymowy, gry scenicznej, nauka tekstów na pamięć pozwoliły młodej,szkolnej grupie aktorskiej na wystawienie przedstawienia pod tytułem: Little Red Riding Hood (Czerwony Kapturek ).
Przedstawienie odbyło się 17 stycznia 2017 roku na sali gimnastycznej. Zaproszenie na spektakl odebrali rodzice uczniów naszej szkoły. Uczniowie stanęli na wysokości zadania- sami przygotowali dekoracje, rekwizyty, zadbali o piękne stroje. Podziwialiśmy leśne zwierzęta, wilka, babcię, Czerwonego Kapturka oraz jego rodziców i koleżanki, narratorów, leśniczego . Uczniowie pięknie posługiwali się językiem angielskim podczas przedstawienia - wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani. Nie zabrakło również tańca i głośnej piosenki.
Licznie zgromadzona widownia nagrodziła młodych aktorów brawami.

Z podziękowaniami dla uczniów biorących udział w zajęciach,
Paulina Osika
nauczyciel języka angielskiego