Bezpieczne ferie ze Strażą Miejską
          Ferie zimowe to ekscytujące i radosne wydarzenie, to czas, na który czekają wszyscy uczniowie. Już za chwilę będzie można cieszyć się urokami wypoczynku. Wszyscy wiedzą, że ferie zimowe można spędzać na wiele sposobów, lecz nie zawsze pamiętają, jak należy spędzać je bezpiecznie.

Dnia 23 stycznia 2017 roku do naszej szkoły przyjechał funkcjonariusz Straży Miejskiej Miasta Krakowa, Pan Robert Dąbrowski. W związku z realizacją tematyki ,,Bezpieczne ferie” uczniowie dowiedzieli się jak można dbać o własne bezpieczeństwo podczas zbliżających się ferii. Opowiedział dzieciom o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, omówił zasady bezpieczeństwa na stokach narciarskich, zasady przechodzenia pieszych przez drogę. Opowiedział dzieciom klas 0-3 o zagrożeniach występujących w zimie i wieczorową porą. Uczniowie mogli zobaczyć interesujący film przedstawiający zachowania się na śniegu oraz o często popełnianych błędach przez dzieci w trakcie zabaw zimowych.