Poranek Wielkanocny

12 kwietnia, w ostatni dzień przed przerwą świąteczną odbyła się uroczysta akademia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Trzecia klasa pod kierunkiem księdza Sławomira przygotowała program artystyczny. W przedstawieniu wystąpił zajączek, który niósł w koszyczku kolorowe jajka, kogut, baranek, przepiękna pisanka oraz dzieci.
Występ zakończyła recytacja wiersza W. Kwaśny pt. „Zmartwychwstanie”. Następnie pani kierownik filii mgr Anna Lipiec życzyła wszystkim ciepłych, radosnych i rodzinnych świąt, pełnych wiary, nadziei i miłości. by nadchodzący czas dał siłę i pozwolił z ufnością patrzeć w przyszłość...
Końcowym akcentem uroczystości były klasowe śniadania, podczas których uczniowie kosztowali smakowite potrawy przygotowane przez Radę Rodziców.