Spektakl pt.: „Piękna i Bestia”

18 maja 2017 roku uczniowie ze wszystkich klas z naszej szkoły  obejrzeli spektakl muzyczny w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacyjnego z Wrocławia. Musical zaprezentowany został na scenie kina Kijów. Przepiękna scenografia, dopracowane i efektowne kostiumy, znakomicie zaaranżowane piosenki oraz fantastyczna gra aktorska sprawiły, że widzowie z ogromnym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów.

„Piękna i Bestia” to historia dobrej i pięknej Belli, która udała się do mrocznego zamku Bestii by ocalić życie ojca. Z niemałą pomocą zaczarowanych mieszkańców zamku Bestii - Pani Czajnik, Pani Świecznika i Pana Zegara - przekonaliśmy się, że pod przerażającym obliczem Bestii kryje się wrażliwe ludzkie serce…

Spektakl dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.