Dzień Babci i Dziadka

27 styczeń 2017 roku - ostatni dzień przed feriami rozpoczął się inaczej niż zwykle, bowiem do naszej Szkoły przybyli wyjątkowi Goście. Każdy uczeń zaprosił swoich Dziadków i Babcie. Tydzień wcześniej był Dzień Babci i Dzień Dziadka i z tej okazji każda klasa przygotowała przedstawienie. Np. klasa III po angielsku wystawiła „Alladyna”- nie wiemy, czy ktoś coś zrozumiał, ale występ się udał. Natomiast klasa „O” pięknie zaśpiewała ukochanym Babciom  i najlepszym na świecie Dziadkom piosenkę. Na zakończenie występowali uczniowie z klas    I i II, recytowali wiersze i śpiewali piosenki, w których przypomnieli, że ich Kochane Babcie i Kochani Dziadkowie też byli młodzi. Było bardzo miło i zabawnie.  Uczniowie otrzymali wielkie brawa, a w zamian wręczyli wszystkim Gościom przygotowane wcześniej prezenty.