Pokaz "Mam talent"
          25 stycznia odbył się w naszej szkole pokaz "Mam talent". Uczniowie występujący w szkolnym finale zostali wcześniej wyłonieni w eliminacjach klasowych spośród wszystkich chętnych. W finale wystąpili następujący uczniowie:

1. Michał Dąbrowski
2. Karolina Otczyk
3. Wiktoria Kozień
4. Julia Partyła
5 Maciej Baster
6. Łukasz Matoga
7. Maria Lenart
8. Grzegorz Figiel
9. Aleksandra Wojtaszek i Wiktoria Jaroszek
10. Antonina Pitera
11. Oliwia Szumiec
12. Zuzanna Olech
13. Julia Jawor

Zaprezentowali oni szeroką gamę niezwykłych możliwości i talentów - od śpiewu, poprzez taniec i gimnastykę, a skończywszy na grze na rozmaitych instrumentach. Pojawił się również talent malarski, umiejętność żonglowania czy szybkiego układania kostki Rubika.

Wszystkie popisy bacznie obserwowało jury w składzie - pani Katarzyna Decowska, pani Agnieszka Janik, pani Małgorzata Rusek, pani Katarzyna Szumny i pani Iwona Kania. Zarówno publiczność jak i członkowie jury zachwycili się prezentowanymi talentami, dopingując i bijąc brawa na stojąco wszystkim występującym! Całość okraszona była zabawnymi tekstami prezentującymi każdego z uczestników i członków jury.
          W czasie burzliwych obrad komisji oceniającej, odbył się spontaniczny śpiew oraz taniec wszystkich zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów, co dostarczyło wszystkim mnóstwo radości.
Ostatecznie wyłoniono trzy równorzędne pierwsze miejsca:

Grzegorz Figiel - gra na perkusji
Oliwia Szumiec - taniec
Julia Partyła - gimnastyka

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych imprezach SU!
                                                                                                                            Tekst: Martyna Rachwał