Gminny Konkurs Recytatorski „ Dbamy o zdrowie”
          27 kwietnia w naszej szkole, już po raz kolejny odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. W tym roku konkurs zatytułowany był „Dbamy o zdrowie”. Wzięli w nim udział uczniowie z kl. 1-3. ze SP w Bęble, SP w Będkowicach, SP z Białego Kościoła, SP z Wielkiej Wsi, no i oczywiście z naszej szkoły. Gościem specjalnym była pani Magdalena Szymańska- dyrektor GOKiS w Białym Kościele. O laur zwycięzcy zmagało się 16 uczniów. Tegorocznym zwycięzcą został Ignacy Dybcio ze SP w Będkowicach, drugie miejsce zdobyła Sara Nabagło ze SP w Wielkiej Wsi, trzecie Bartłomiej Kuś ze SP z Bębła, a wyróżnienie otrzymał Filip Szumny ze SP z Białego Kościoła oraz Małgorzata Burek z naszej szkoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Uczestnicy otrzymali dyplomy i książki, których sponsorem był GOKiS, któremu serdecznie dziękujemy.