Konkurs MY ENGLISH BOARD GAME
          MY ENGLISH BOARD GAME - znamy zwycięzców konkursu!

Znamy wyniki szkolnego konkursy językowego: "MY ENGLISH BOARD GAME". Zadaniem uczniów było przygotowanie gry planszowej w języku angielskim, wraz z instrukcją, pionkami, kartami, opakowaniem . Prace konkursowe były chętnie dostarczane przez uczniów wszystkich klas. Jury doceniło zaangażowanie,kreatywność i poprawność językową gier.  21 marca 2017r. uczniowie, którzy przygotowali najciekawsze prace zostali nagrodzeni przez Panią Dyrektor Dorotę Nowak i Panią Paulinę Osika. Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród odbyła się na sali gimnastycznej. Oto wyniki:

* Kategoria uczniów kl. I-III SP:
I miejsce:  Anna Wadowska, uczennica klasy IIIA
II miejsce: Bartosz Dorynek, uczeń klasy IIA
III miejsce: Marceli Kawa, uczeń klasy IA

* Kategoria uczniów kl. IV-VI SP:
I miejsce:  Kacper Szumiec, uczeń klasy VA
II miejsce: Michał Dąbrowski, uczeń klasy VA
II miejsce: Grzegorz Figiel, uczeń klasy VA
III miejsce: Patryk Legierski, uczeń klasy Va

Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów !
                                                                                                                               Tekst: Paulina Osika