IX Gminny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy
          12 maja 2017 r. uczniowie klas IV - VI uczestniczyli w  IX Gminnym Konkursie Ekologiczno - Przyrodniczym pn. ,,Oddychamy tym co mamy - powietrza nie zadymiamy!” w ramach projektu ,,Wielkomiejska Misja - Niska Emisja!”.  W zmaganiach wzięło udział sześć osób z naszej szkoły. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych. W każdej z nich nasi uczniowie stanęli na najwyższym podium.
          W kategorii klas czwartych I miejsce zajęła uczennica klasy 4b - Maja Wołos. W kategorii klas piątych I miejsce zajął uczeń klasy 5a - Michał Dąbrowski,  a w kategorii klas szóstych I miejsce zajęła Monika Jasińska z klasy 6b oraz II miejsce w tej samej kategorii otrzymał Stanisław Rusinek z klasy 6a.
          Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy !
J