"Wielkowiejska Misja - Niska Emisja"
          Nasz gminny projekt "Wielkowiejska Misja - Niska Emisja", realizowany dzięki współpracy z Polsko - Amerykańską Fundacją Wolności, ma już swoje logo.

Do 15 grudnia 2016r. uczniowie naszej szkoły mogli zgłosić własne propozycje znaku graficznego. Ogółem do konkursu przystąpiło 65 uczniów szkół podstawowych, 6 uczniów gimnazjów i 21 dorosłych z całej Gminy.
          Z naszej szkoły do konkursu przystąpili:

Jakub Kwiecień, kl. 2a
Michał Dąbrowski, kl. 5a
Wiktoria Habera, kl. 6a
Patrycja Ogórek, kl. 6a
Antonina Pitera, kl. 6a
Zuzanna Rawicka, kl. 6a
Kaja Szczembara, kl. 6a
Klaudia Walczy, kl. 6a

Komisja konkursowa, której przewodniczył Pan Marcin Rybski - Kierownik Referatu Promocji i Rozwoju w Urzędzie Gminy Wielka Wieś, wyłoniła zwycięzców.
Autorami zwycięskich prac są:
Amelia Pawelec (uczennica Szkoły Podstawowej w Bęble);
Damian Janowiak (uczeń Gimnazjum w Białym Kościele)
oraz Pan Robert Dąbrowski (mieszkaniec Wielkiej Wsi, tata jednego z naszych uczniów).

Z wielkim uznaniem i radością informujemy, że wśród wyróżnionych prac konkursowych znajduje się również projekt naszej uczennicy Zuzanny Rawickiej z klasy VIa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i udział w konkursie! Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów w dziedzinie ekologii i zdrowia w naszej gminie!

Wszystkie nagrodzone prace już niedługo do obejrzenia na stronie internetowej Gminy Wielka Wieś oraz Biblioteki Gminnej.