Małopolski Konkurs "Hala Stulecia oczami dzieci"
          Małopolski Konkurs  „Hala Stulecia oczami dzieci” to konkurs w którym wzięli udział chętni uczniowie z klas trzecich gimnazjum. Opiekunem konkursu w szkole była pani Dominika Dąbrowska.
Konkurs został zorganizowany przez Centrum Poznawcze Hali Stulecia i Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa. Celem była edukacja i propagowanie wiedzy o historii własnego miasta i jego zabytków, rozwój kreatywnej nauki przez formy plastyczne, doskonalenie sprawności manualnej oraz kształtowanie poczucia estetyki oraz prezentacja szeroko rozumianej twórczości dzieci i młodzieży. Składał się z trzech etapów: rejestracji uczestników, głosowania internetowego oraz prezentacja prac.
Jury konkursu przyznało wyróżnienie naszej uczennicy - Julii Jasińskiej z klasy IIIa. Serdecznie gratulujemy!