INFORMACJA!

Informujemy, że Wójt Gminy Wielka Wieś Pan Tadeusz Wójtowicz podpisał Porozumienie zapewniające bezpłatne przejazdy autobusami MPK dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych na terenie gminy. Bezpłatne przejazdy obowiązują w terminie OD 1 WRZEŚNIA 2018 DO 30 CZERWCA 2019 jedynie NA PODSTAWIE WAŻNEJ LEGITYMACJI SZKOLNEJ.

INFORMACJA!

Ogłoszenie o wyborze oferty na usługę cateringu dla dzieci, które będą uczęszczać do Przedszkola Samorządowego w Modlnicy, Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Modlnicy i Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Filialnej w Modlniczce w roku szkolnym 2018/2019.

INFORMACJA!

Spotkanie z rodzicami klasy pierwszej Szkoły Filialnej w Modlniczce odbędzie się 3 września po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego.

Wyprawka ucznia klasy I (2018/2019)

INFORMACJA!

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego tj. 3 września 2018 r. Oddziały Przedszkolne i Przedszkole Samorządowe pracują od godziny 7.00 - 17.00. Dzieci w tym dniu nie uczestniczą w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Filialnej w Modlniczce, odbędzie się w następującym porządku:
8.15 spotkanie w szkole
9.00 msza święta

Informacja o przetargu nieograniczonym dot. cateringu w PS w Modlnicy i Oddziałach Przedszkolnych w Modlnicy i w Modlniczce.

> Załącznik - informacja dotycząca zestawienia firm, które złożyły ofertę <

INFORMACJA!

Zapraszamy do składania ofert.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy: Usługa cateringu dla dzieci, które będą uczęszczać do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Modlnicy: Przedszkola Samorządowego w Modlnicy, Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Modlnicy i Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Filialnej w Modlniczce w roku szkolnym 2018/2019.

>ZAŁĄCZNIK< , w którym znajduje się:
  specyfikacja, zał. nr 1 - oferta, zał. nr. 2 - oświadczenie wykonawcy,
zał. nr. 3 - oświadczenie wykonawcy, zał. nr. 4 - wykaz wykonanych usług,
zał. nr. 5 - wykaz urządzeń, zał. nr. 6 - wykaz osób,
zał. nr. 7 - oświadczenie, zał. nr. 8 - umowa.

Specyfikacja cz. 1

Specyfikacja cz. 2

INFORMACJA!

Wykaz podręczników do religii na rok szkolny 2018/2019.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuje się, iż:

1) Administratorem danych osobowych uczniów jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy ul. Sportowa 2, 32-085 Modlnica.

2) Zespół Szkolno-Przedszkolny wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych Panią Barbarę Kołacz – z którym można skontaktować się poprzez e-mail: barbarakolacz.ewart@gmail.com w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych lub danych dziecka.

3) Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, zgodnie z Ustawą z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty, zgodnie ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe oraz na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) Dane osobowe przechowywane będą w czasie zgodnym z przepisami w/w Ustawy oraz aktów wykonawczych.

5) Pani/Pana oraz dziecka dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (możliwość istnieje jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, a nie na podstawie przepisów uprawniających administratora do przetwarzania tych danych)

7) Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pana/Pani lub dziecka, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

8) Odbiorcami Pani/Pana oraz dziecka danych osobowych będą:

- Urząd Gminy Wielka Wieś,

- Kuratorium Oświaty,

- Ministerstwo Edukacji Narodowej,

- Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

9) Pani/Pana dane osobowe oraz dziecka nie będą podlegały profilowaniu.

10) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych wynikających z przepisów prawa jest obowiązkowe, natomiast danych fakultatywnych jest dobrowolne.

DYŻUR WAKACYJNY

Informujemy, że Zespół Szkolno - Przedszkolny w Modlnicy pełni dyżur wakacyjny dla dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych od dnia 1 sierpnia 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r.

Zapisy będą przyjmowane w dniach: od 22 maja do 7 czerwca 2018 r. szczegóły w ,,Regulaminie dyżuru wakacyjnego"

Dokumenty:

Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny (docx)

Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny (pdf)

Oświadczenie rodziców prawnych o zamieszkaniu dziecka (docx)

Oświadczenie rodziców prawnych o zamieszkaniu dziecka (pdf)

Regulamin dyżuru wakacyjnego (docx)

Regulamin dyżuru wakacyjnego (pdf)

Umowa (docx)

Umowa (pdf)

Oświadczenie rodziców, prawnych opiekunów dziecka o zatrudnieniu (docx)

Oświadczenie rodziców, prawnych opiekunów dziecka o zatrudnieniu (pdf)

Zarządzenie (docx)

Zarządzenie (pdf)

Dyżur wakacyjny prowadzony przez Oddziały Przedszkolne Szkoły Podstawowej w Białym Kościele będzie trwał od 02.07.2018 r. do 31.07.2018 r.

Dyżur wakacyjny (docx)

Dyżur wakacyjny (pdf)

Karta zapisu (docx)

Karta zapisu (pdf)